wtorek, 9 grudnia 2014

Nowości grudzień cz.1

Witam Was wszystkie :)

Jak zwykle kompletnie brakuje mi czasu, strasznie dużo spędzam go w pracy. Zaczęłam trening Insanity ponownie, ale tym razem jest mi dużo trudniej, zastanawiam się jak tamtym razem dałam radę ćwiczyć tak intensywnie niemalże codziennie. Walczę ze słodyczami i dość nieźle idzie mi z pilnowaniem diety, mam nadzieję, że niedługo będą efekty. W pracy dużo codziennych zajęć oraz dodatkowe związane z przygotowywaniem "Jasełek " , paczek itd, dodatkowo pracownicy chcą po kilka dni urlopów i ciągle jakieś nowe problemy, które trzeba rozwiązywać.
Nie mam czasu na dokładne przygotowywanie się do świąt, robię wszystko po łebkach, sterta prania leży, a ja nie mam na to wszystko siły i oglądam codziennie po kilka odcinków serialu "Synowie Anarchii"- wraz z mężem zresztą ( potem mówię, że nie mam czasu :)).Powiem Wam, że jakoś nie mam już takiego ciśnienia na sprzątanie na błysk i te inne rzeczy, ja mam po prostu się dobrze czuć i być szczęśliwa i zadowolona, a nie spinać się nad sprzątaniem. W tym tygodniu jeszcze ubierzemy choinkę i zrobię kilka ozdób świątecznych:)

Moje nowe perełki ( jakoś na ciuchy nie mam ostatnio chęci, nic mi się jakoś nie podoba, a i nie mam czasu, żeby sobie tak naprawdę na spokojnie pochodzić po sklepach ). Są to dwa naszyjniki, kozaczki i bluzeczka ze wstawkami z koronki .


Gwiazda betlejemska już jest- święta coraz bliżej.


Pozdrawiam. 
Monika

6 komentarzy:

 1. Dokładnie, ważne aby się dobrze czuć :)
  Drugi naszyjnik świetny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naszyjnik drugi również mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi najbardziej podobają się naszyjniki i buty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gwiazdę Betlejemską mam i ja:)

  OdpowiedzUsuń

serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze:) każdy z nich wywołuje uśmiech na mojej twarzy:)
zapraszam do obserwowania:*